Najnovšie recenzie zo sekcie Kozmetické sady

Špirála je jemná, nezaťažuje mihalnice, nedrobí sa, neopadáva.... odličovač oči je jemný, nedráždi... ceruzka je tiež ok , neštípe oči...

• všetko potrebné v mini balení, na cestovanie skvelé
Curaprox Travel Set zubná kefka + CPS medzizubné kefky 2 ks + zubná pasta 10 ml darčeková sada, modrý

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Overený zákazník

Pridané: 24. júla 2023

(naposledy upravené 24. júla 2023)

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

• Všetko v jednom

Produkty spĺňajú, to čo predajca deklaruje v ich popise.

• Je super

• kvalitná dermo kozmetika

výborne aj do kabelky

• S produktom som spokojná. Kozmetika je super.

• Kvalitná kozmetika a krásne balenie.

• Veľmi príjemná svieža vôňa

• Komu vyhovuje vôňa, tak silná výdrž.

Mne vôňa nesadla. Pokúšam sa ju ustáť už niekoľko dní. Zatiaľ som si nezvykla. Na mňa príliš silná, slabučký strek a aj tak ma z nej bolí hlava. Skôr sladká ako svieža, veľmi cítiť sladkú broskyňu. Tešila som sa na ňu, ale pre mňa nie.

• moja najobľúbenejšia sada, už sa teším keď na Slovenslo príde aj krem RICH s vitamínom E
  • nádherná vôňa
  • zlepšuje farbu pokožky
  • ozdravuje pokožku, prelieči šupinaté suché miesta a pokožka ostáva zacelená a jemná,
  • vyživuje a zjemňuje pleť
  • pleť pôsobí zdravo
  • ako vždy krásny obal, luxusné prevedenie

Túto sadu a výrobky naozaj zbožňujem, na Slovensku je novinkou. SpaCeylon v zahraničí mal túto sadu už pred cca 8 rokmi, ale vylepšili ju. Nedám na ňu dopustiť, pretože mi po 1 týždni zacelilo šupinaté suché miesta, po mesiaci som už nemala žiadne tvrdé a boľavé vyrážky a pleť mám jemnú a upravili sa aj fľaky po akné. Veľmi sa teším, že je teraz dostupná aj u nás. Dovtedy som si ju našla v zmiešanom Valentínskom boxe SpaCeylon. Sada je skôr pre suchú až ultrasuchú a citlivú pokožku. Na maminej normálnej až mastnej pokožke sa ani nevstrebe. Najlepšia je podľa mňa krémová pena na čistenie a krém. Pena/krém robí naozaj zázraky. Stačí maličko a zrazu puff a je jej veľa. Čistí naozaj aj vodeodolnú špirálu, odporúčam s teplou vodou, nie studenou. Pokožka je hebučká, voňavá, nádherná rutina pred spaním. Manželovi sa veľmi páči ako voniam :D
@spaceylonslovakia #lubimspaceylon

• praktický

Tieto kazety som kúpila pre moje nevesty ako dar.

Tieto kazety som kúpila už na Vianoce ako dar pre mojich chlapov.

Odporúčam, taštička je veľmi pekná, v praktickej veľkosti.

• Kvalulitny vyrobok
Vivaco Gentleman Fragarance EDP 50 ml + EDP 20 ml darčeková sada

Vivaco Gentleman Fragarance EDP 50 ml + EDP 20 ml darčeková sada

Overený zákazník Vivaco Kovo

Pridané: 11. júla 2023

Zakúpený v Vivaco

• Príjemná pánska i dámska vôňa

Vivaco Gentleman Silver EDP 50 ml + EDP 20 ml darčeková sada

Vivaco Gentleman Silver EDP 50 ml + EDP 20 ml darčeková sada